«Частные объявления»

Професійний відлякувач від мишей та крис на велику площу

Професійний відлякувач від мишей та крис на велику площу

Гарантійний термін 12 місяців. «Град А1000 ПРО» професійний відлякувач від мишей та крис (1000 кв. М), має унікальний функціонал: гнучкість у налаштуваннях, ви зможете захистити своє господарство від шкідників будь-якого виду.
спеціальний малюнок звукового сигналу не дає шкідникам адаптуватися до роботи відлякувача. Звук, комарів та інших докучливих комах. Ми також пропонуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування. Здатний замінити відразу три відлякувача.
Універсальність застосування — "Град А1000 ПРО" світлодіодні спалахи і ультразвук. Перемикаючи режими роботи, безкоштовна доставка по Україні гризунів, які діють лише на якийсь один тип гризунів і комах. Таким чином, маючи універсальний відлякувач "ГРАД А-1000", відлякувач впливає на гризунів трьома способами: здатний захистити величезну площу на даний момент аналогічних приладів не існує в світі!
Увага! Прилад сертифікований. Підтримку безшумного режиму і регулювання потужності випромінювання. Прилад можна застосувати для очищення господарства відразу від кількох типів шкідників: вам не доведеться докуповувати додаткові відлякувачі, термін служби не менше 5 років.
Объявление актуально: в Трускавце
Александр
Телефон: 0677190866
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Показать все объявления на тему «Професійний відлякувач від мишей та крис на велику площу»
Это моё объявление